3 Üniversiteden 140 Akademik Personel Alımı!

Güncellenme Tarihi: 3 Ocak 2020 16:14

Siirt Üniversitesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi akademik personel alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilanlara göre; Siirt Üniversitesi’ne 38 (otuz sekiz), Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ne 58 (elli sekiz) ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’ne 44 (kırk dört) olmak üzere toplam 140 Akademik Personel alımı yapılacak. 

Siirt Üniversitesi

Mühendislik Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Sağlık Yüksekokulu, Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Ziraat Fakültesi, Tıp Fakültesi, Turizm İşletmeciliği ve Veteriner Fakültesinin Profesör (12), Doçent (17) ve Doktor Öğretim Üyesi (9) kadrolarına toplam 38 Akademik Personel alınacak. 

Son Başvuru Tarihi: 28 Kasım 2019

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Eğitim Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, İletişim Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Tıp Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi ve Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesinin Doçent (4) ve Doktor Öğretim Üyesi (41) kadrolarına toplam 45 Akademik Personel alınacak. Ayrıca Devlet Konservatuvarı, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Havza Meslek Yüksekokulu, Yeşilyurt Demir Çelik MYO, Rektörlük, Eğitim Fakültesi, İletişim Fakültesi ve Veteriner Fakültesine 8 Öğretim Görevlisi ve 5 Araştırma Görevlisi alımı gerçekleştirilecek. 

Son Başvuru Tarihi: 28 Kasım 2019 (mesai bitimi)

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi

Çelebi Meslek Yüksekokulu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Orman Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi ve Su Ürünleri Fakültesine 11 Profesör, 9 Doçent ve 24 Doktor Öğretim Üyesi alımı yapılacak.

Son Başvuru Tarihi: İlan tarihinden itibaren (13 Kasım 2019) 15 (onbeş) gün.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.