3 Üniversite 249 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Güncellenme Tarihi: 11 Nisan 2020 13:54

İstanbul Üniversitesi (58 kişi), Ankara Üniversitesi (83 kişi) ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (108 kişi) Sözleşmeli Personel alımı yapılacağını ilan etti. Yayımlanan ilanların detayları ve linkleri aşağıda yer almaktadır.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi:

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eczacı, Psikolog, Diyetisyen, Hemşire, Sağlık Personeli ve Diğer Sağlık Personeli kadroları için toplam 108 Sözleşmeli Personel istihdam edecek.

2018 KPSS (B) Grubu sınavlarından Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lise mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

Başvurular, 8 Nisan 2020 (mesai bitimi) tarihine kadar www.adu.edu.tr web adresinde bulunan İş Talep Formu tam ve eksiksiz doldurularak istenen belgelerle birlikte “Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Hastane Başmüdürlüğü, Kepez/AYDIN” adresine şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

İlan İçin Tıklayınız.

İstanbul Üniversitesi:

İstanbul Üniversitesi, Hemşirelik lisans programından mezun olmak şartıyla ve 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle (en az 50 puan) 58 Hemşire alımı yapacak.

Başvurular, 9 Nisan 2020 (mesai saati bitimi) tarihine kadar https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresinden online olarak yapılacaktır.

İlan İçin Tıklayınız.

Ankara Üniversitesi:

Ankara Üniversitesi, Hemşirelik lisans programından mezun olmak ve 01.01.1990 ve sonrası doğumlu olmak şartıyla, 2018 KPSS (B) grubu (KPSSP3) puan sırasına göre 83 Hemşire alımı yapacak. 

Başvurular, 29 Mart 2020 tarihine kadar Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığının internet sitesinde bulunan başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulup istenilen belgeler elektronik ortamda başvuru formuna eklenerek  tamamlanacaktır.

İlan İçin Tıklayınız.