3 Üniversite 147 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 18 Nisan 2020 06:17

Hacettepe Üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ve Mersin Üniversitesi Rektörlükleri sözleşmeli personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilanlara göre 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle toplam 147 Sözleşmeli Personel alınacak.

Hacettepe Üniversitesi:

Hemşire, Eczacı ( KPSS şartı aranmamaktadır), Fizyoterapist, Psikolog ve Sağlık Teknikeri pozisyonlarına 75 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvurular, 6 Nisan 2020 tarihine kadar http://hospportal.hastane.hacettepe.edu.tr/acikpozisyonlar.php# adresi üzerinden internet ortamında yapılacaktır.

İlan İçin TIKLAYINIZ.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi:

Hemşire, Ebe,Biyolog ve Sağlık Teknikeri pozisyonlarına 44 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvurular, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığının internet sitesinde belgeler ve formlar başlığı altında bulunan sözleşmeli personel iş talep başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığının personel@ksu.edu.trmail adresine gönderilerek yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 17 Nisan 2020

İlan İçin TIKLAYINIZ.

Mersin Üniversitesi:

Hemşire, Sağlık Teknikeri ve Diğer Sağlık Personeli pozisyonlarına 28 Sözleşmeli Personel alınacak.

Başvurular, 16 Nisan 2020 (saat 17:00) tarihine kadar ilanda istenen belgeler kısmında yer alan 1(bir) numaralı online başvuru formu doldurulduktan sonra Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

İlan İçin TIKLAYINIZ.