3 Üniversite 117 Akademik Personel Alımı Yapacak!

Güncellenme Tarihi: 3 Temmuz 2020 19:37

Üç farklı Üniversite Akademik Personel alım ilanı yayımladı. Marmara Üniversitesi, Mardin Artuklu Üniversitesi ve Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi toplam 117 “Akademik Personel” alımı yapacak. Resmi Gazete üzerinden yayımlanan ilanlara göre hangi üniversite hangi kadrolara kaç akademik personel alımı yapıyor? Başvuru tarihleri ne zaman? 

Marmara Üniversitesi:

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi, Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, İşletme Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Teknoloji Fakültesi ve Tıp Fakültesinin Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına toplam 83 “Akademik Personel” alınacak.

Başvuru Tarihleri: 18 Haziran – 2 Temmuz 2020

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi:

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesinin Doktor Öğretim Üyesi ile Araştırma Görevlisi kadrolarına toplam 13 “Akademik Personel” alınacak.

Başvuru Tarihleri: 18 Haziran – 2 Temmuz 2020

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.

Mardin Artuklu Üniversitesi:

Mardin Artuklu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Nusaybin Meslek Yüksekokulu, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Devlet Konservatuarı Yüksekokulunun Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına toplam 21 “Akademik Personel” alınacak.

Başvuru Tarihleri: 19 Haziran – 3 Temmuz 2020

İlanın Tam Metni İçin TIKLAYINIZ.