12 Yeni Sözleşmeli Personel İlanı! Farklı Kurumlar Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor! Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Güncellenme Tarihi: 20 Kasım 2020 23:19

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı:

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle Başkanlıkça yapılacak sözlü sınav sonucuna göre; Biyoloji, Fizik, Hukuk, İstatistik, Maliye, Felsefe, Okul Öncesi Öğretmenliği, Rehber
Öğretmen, Beden Eğitimi Öğretmenliği, Arapça, İngilizce ve Bilişim alanlarından Sınav Hizmetleri Uzmanı unvanlı pozisyona on beş (15) sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Başvurular, 01 Aralık 2020 tarihine kadar Başkanlığın (ais.osym.gov.tr) internet adresinde yer alan “Sınav Başvuru Formu” doldurularak internet ortamında yapılacaktır.

Adayların eşdeğer sınav belgesi ile müracaat eden adayların başvuru süresi içerisinde ilanda belirtilen belgelerini Başkanlığın “Üniversiteler Mahallesi, İhsan Doğramacı Bulvarı No:1 Bilkent/ANKARA 06800” adresinde bulunan Personel ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir.

Sözlü sınavın yapılacağı adres, sınav tarih ve saatleri; ÖSYM Başkanlığının internet sayfasında sözlü sınav tarihinden en az 10 gün önce ilan edilecektir. 

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.  

Kamu Denetçiliği Kurumu:

Türkiye Büyük Millet Meclisi Kamu Denetçiliği Kurumu, merkezi Ankara’da olan Kurumun makam ve hizmet araçlarında çalıştırılmak üzere 5 (beş) Sözleşmeli Destek Personeli (Şoför) alımı yapacaktır.

Başvurular 26 Kasım 2020 (mesai bitimi) tarihine kadar Kurumun resmi internet adresi olan http://www.ombudsman.gov.tr de yer alan yerleştirme başvuru linkinden (e-Devlet aracılığı ile) istenen belgeleri sisteme yükleyerek alınacaktır.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.  

Dışişleri Bakanlığı:

Dışişleri Bakanlığı T.C. Melburn Başkonsolosluğu’nda münhal bulunan 1 adet Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter pozisyonuna sınavla personel alınacaktır.

Başvurular, en geç 30 Kasım 2020 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Başkonsolosluğun “Level 8, 24 Albert Road South Melbourne VIC, 3205” adresine ulaşacak şekilde veya hafta içi her gün 09:00-16:00 saatleri arasında şahsen yapılabilir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ. 

Dışişleri Bakanlığı:

Dışişleri Bakanlığı T.C. Seul Büyükelçiliği’nde münhal bulunan 1 adet Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter pozisyonuna sınavla personel alınacaktır.

Başvurular en geç 30 Kasım Pazartesi günü mesai bitimine kadar Büyükelçiliğin “40, Dongho-ro 20 Na-gil, Jung-gu (Jangchoong-dong 63-2), 04606 Seul” adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09:00-17:00 saatleri arasında) şahsen yapılabilir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.  

Dışişleri Bakanlığı:

Dışişleri Bakanlığı T.C. St. Petersburg Başkonsolosluğu’nda münhal bulunan 1 adet Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter pozisyonuna sınavla personel alınacaktır.

Başvurular en geç 2 Aralık 2020, Çarşamba günü mesai bitimine kadar Başkonsolosluğun, T.C. St. Petersburg Başkonsolosluğu, Ul. 7. Sovyetskaya, D:24, adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09.00 – 18.00) şahsen yapılabilir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.  

Dışişleri Bakanlığı:

Dışişleri Bakanlığı T.C. Cezayir Başkonsolosluğu’nda münhal bulunan 1 adet Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter pozisyonuna sınavla personel alınacaktır.

Başvurular, en geç 27 Kasım 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar Temsilciliğimiz “Ambassade de Turquie Chemin de la Rochelle Av. Colonel Bougara El Biar – Alger ” adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi hergün 14:00-17:00) şahsen yapılabilir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.  

Marmara Üniversitesi:

Marmara Üniversitesi, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere 1 (bir) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacak.

Adayların 24 Kasım 2020 tarihine kadar ilanda istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya en geç son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta yoluyla T.C. Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru Yeri: Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi Personel Daire Başkanlığı 34722 Kadıköy / İSTANBUL

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.  

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi:

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkalığında istihdam edilmek üzere, 14.12.2020 tarihinde İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğünde yapılacak yazılı sınavla 4 (dört) adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Başvurular 03.12.2020 (mesai bitimi) tarihine kadar ikcu.edu.tr veya personel.ikcu.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu”nun çıktısını alarak ilanda belirtilen belgelerle birlikte kadar İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı (Balatçık Mahallesi Havaalanı Şosesi No:33/2 Balatçık Çiğli İZMİR, Yabancı Diller Yüksekokulu Binası 1. Kat) adresine şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.  

Düzeltme İlanı İçin TIKLAYINIZ.

Gazi Üniversitesi:

Gazi Üniversitesi, Üniversite Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilmek üzere 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere toplam 50 adet Sözleşmeli Personel (Hemşire / Lisans) alınacaktır.

Adayların 26 Kasım 2020 tarihine kadar http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.  

İçişleri Bakanlığı:

İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere, Başkanlık tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 12 (oniki) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Adaylar, Bakanlığın www.icisleri.gov.tr adresli internet sitesinde yer alan “2020 yılı Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınavı Başvuru Formu’ na, 20 – 29 Kasım 2020 tarihleri arasında ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.  

Yurtdışı Türkler Ve Akraba Topluluklar Başkanlığı:

T.C. Kültür Ve Turizm Bakanlığı Yurtdışı Türkler Ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığında tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere, yapılacak sözlü ve uygulamalı yarışma sınavı ile 1 (bir) adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alacaktır.

Başvurular 16.11.2020 tarihinde saat 09:00’da başlayacak ve 30.11.2020 tarihinde saat 18:00’da sona erecektir. Adaylar başvurularını, Başkanlığın https://basvuru.ytb.gov.tr/ adresli internet sitesi üzerinden yapacaklardır.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.  

Karacadağ Kalkınma Ajansı:

Karacadağ Kalkınma Ajansı 1 (bir) İç Denetçi ve 6 (altı) Uzman Personel alımı yapacaktır.

Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın merkezi Diyarbakır İli olup, Ajans’ın faaliyet alanını Diyarbakır ve Şanlıurfa İlleri oluşturmaktadır. Bu nedenle, sınavda başarılı olan adaylar Ajansın iş yükü dikkate alınarak bu illerden, Ajans’ın uygun göreceği herhangi birinde çalışacaktır. (İç denetçi Ajansın merkez çalışma ofisinin bulunduğu Diyarbakır’da istihdam edilecektir.)

Başvuru yapacak adayların, sınava katılabilmek için başvurularını, 08 Aralık 2020 tarihinden başlayarak 15 Aralık 2020 tarihi saat 23.59’a kadar ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Karacadağ Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapmaları gerekmektedir.

Detaylar İçin İlanı TIKLAYINIZ.